Fetih Mühendislik

Firmamıza çevreci proje ödülü verildi.

      4. Su ve Çevre Ödülleri, Tarım ve Orman Bakanlığı ile Su ve Teknoloji Derneği’nin (SUTEK) işbirliğiyle Ankara Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
      Su ve çevre alanlarında yapılan yatırımların değerlendirildiği ve büyükşehir belediyeleri, il, ilçe belediyeleri ile sular idarelerinin ayrı kategorilerde yarıştığı ödül töreninde; Fetih Mühendislik “Çevreci Proje Ödülü”ne layık görüldü.
Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, suyun hayati bir önem taşıdığını bilen ve çevreye yaptığı yatırımlarla ödül almaya layık görülen tüm belediye başkanlarını tebrik etti.
      
Törende Fetih Mühendislik adına konuşma yapan Şirket Md. İnş.Müh. Mahmut Emin Boyraz , "Mevcut şehir içmesuyu şebekelerinde su kaçaklarının tespiti , azaltılmasına yönelik yapılabilecek çalışmalar ve bu konuda projelendirmenin önemi" konularını içeren kısa bir konuşma yaptı.
      Törende; Büyükşehir Belediyeleri kategorisinde Erzurum ve Eskişehir Belediyeleri, İl Belediyeleri kategorisinde Yalova, Bayburt ve Kilis Belediyeleri, İlçe Belediyeleri Kategorisinde Yenimahalle, Yalova ve Kartepe Belediyeleri, Sular İdareleri kategorisinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sular İdaresi ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sular İdaresi ödüle layık görüldü.

 


28.11.2018